بدون شک می توان گفت هیچ چیز رایگانی واقعا رایگان نیست. خدمات “رایگان” همیشه به نظر می رسد سیستمی برای تبلیغات، نرم افزارهای مخرب پاپ آپ، استخراج داده ها و حمله به حریم خصوصی شما است. VPN های رایگان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این سرویسها ممکن است شما را از تهدیدات خارجی محافظت کنند، اما دستگاه شما را پر از نشانه های ردیابی، صفحه نمایش تان را با تبلیغات پاپ آپ پر می کند و عادات های گشت و گذار شما در اینترنت را پیگیری می کند. در مقاله زیر برای پولی شما دوستان عزیز و محترم در مورد این موضوع سخن می گوییم که آیا VPN پولی بهتر از رایگان ها هستند؟ و همچنین مزایای vpn پولی چیست.

vpn پولی 1

vpn پولی ۱

نه برای اهداف آموزشی خود، بلکه آنها می تواند این اطلاعات را به شخص دیگری بفروشند. به نظر می رسد برای شکستن هدف آنها می خواهید تلاش کنید، نه؟ من شرط می بندم که در حال حاضر می خواهید در مورد سرویس های VPN هزینه دار بیشتر بدانید!

۱٫ VPN بدون افت سرعت

یکی از بزرگترین نقاط ضعف VPN رایگان کاهش سرعت است. بله درست است عمل کاهش سرعت به منظور صرفه جویی در پهنای باند، یکی از نکات کلیدی در مورد بی طرف بودن شبکه و جزو پنج دلیل برتر اینکه شما می خواهید از VPN استفاده کنید،می باشد. آنها مجبورند پهنای باند را از شخص دیگری خریداری کنند، احتمالا یک شبکه وابسته که این خدمات مشابه را در سراسر شبکه فراهم می کند منابع محدودی دارد. سرویس های VPN هزینه دار هرگز این کار را انجام نخواهند داد. این کاملا مخالف اصول شرکت است. اگر میخواهید دسترسی آزادانه به شبکه داشته باشید باید پول پرداخت کنید، خبر خوب این که فقط چند دلار در ماه هزینه دارد.

۲٫ VPN بدون تبلیغات

، پنجره هایی که یک دفعه ای به آنها هدایت می شوید، تبلیغات، شما می دانید، چیزهایی که دستگاه شما را از مرور وب متوقف می کند به طور کلی یک درد کامل هستند. آنها این خدمات را رها نمی کنند. آنها به سرورها، شبکه ها و ارائه دهندگان پهنای باند پول پرداخت می کنند و پول در درختان رشد نمی کند! آنها حسابهای خود از همه آگهی هایی که به شما ارائه می دهند، پر می کنند.

 VPN که گشت و گذار در وب را پیگیری نمی کند

بله، VPN رایگان قدیمی شما برای آنچه شما استفاده می کنید، کمکتان می کند. هنگامی که از یک VPN رایگان استفاده می کنید، هیچ وقت نمی دانید که چه کسی پشت آن است، اهداف آنها چیست یا چه اطلاعاتی را دنبال می کنند. مطمئنا، وب سایت ممکن است بگوید که آنها اطلاعاتتان را پیگیری نمیکنند، اما آیا می توانید به آنها اعتماد کنید، در صورتی که نمی دانید آنها کیستند؟ در بدترین حالت آنها فایل کاملی از اطلاعات شخصی شما دریافت می کنند و تمام عادات گشت و گذار شما را خواهند دانست.

بدون خدمات Sub-Par

VPN رایگان سرویس های Sub-Par ارائه می دهد. در ابتدا فرض کنید که شبکه واقعا قابل مقایسه با یکی از خدمات هزینه دار است. بگذارید در مورد این فکر کنیم. VPN های رایگان یک وسیله نقلیه جذاب برای ورود به جرایم اینترنتی هستند، آنها آزاد هستند و مجرمان را همانند شما پنهان نگه می دارند. این بدان معنی است که بسیاری از آنها در حال حاضر توسط IP ها، فایروال ها، شبکه ها و وب سایت ها در سراسر شبکه در لیست سیاه قرار گرفته اند. نقطه استفاده از VPN این است که بتوانید در هر نقطه از شبکه ای که میخواهید بروید بدون هیچ گونه از دست دادن سرعت یا داده در هر زمان .

 VPN های رایگان معمولا کلاهبرداری اینترنتی هستند

VPN های رایگان یک کلاهبرداری اینترنتی ساده هستند. شما ممکن است از یک مدرسه یا کسب و کار یا یک سازمان دیگر آن ها را دریافت کنید که در این صورت می توانید به آنها اعتماد کنید، اما بقیه آنها کلاهبردار اند. VPN های رایگان، شما را ردیابی و داده های شما را به فروش می رساند. در صورتی که VPNباید شما را از همه این اتفاقات محافظت کند.

دسته‌ها: VPN و فیلتر شکن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *